Karrier

Helpynet Kft.

www.helpynet.com
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Értékesítő, üzletkötő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
    egyeztetett időpontban (b2b jellegű) ügyfél prezentáció
    CRM adatok vezetése, ajánlások lekövetése
    heti min. egyszeri személyes megjelenés értekezleten
    Office rutinos használata
    határidők figyelése, tartása
    szolgáltatások fejlesztéséhez input adása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
    megbízható, ügyfélközpontú hozzáállás
    pörgős, aktív, önálló személyiség
    saját gépjármű az első 6 hónapban (költségtérítés mellett)
    legyen értékesítő (ha Ön az, akkor tudja, hogy ez mit jelent)
    +Olyan jelöltet várunk, aki az interjún képes egyszerű próbafeladatokon keresztül is megmutatni alkalmasságát.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    számlaképesség (magasabb elérhető jövedelem)
    önkormányzati és B2B ügyfélkör jellemzőinek ismerete, meglévő kapcsolatok

AMIT KÍNÁLUNK:
    fix (br. 120e-200e/hó a tapasztalat és célcsoportban már meglévő kapcsolatrendszer függvényében) + eredmény alapú jövedelmet (havi összes céljövedelem 3-500e Ft)
    magas (30% feletti) konverzióval értékesíthető, új szolgáltatást
    folyamatosan újra szerződő ügyfélállományt
    képzés, mentorálás, háttértámogatás
    előzetes egyeztetés alapján mellékállásban is végezhető
    részmunkaidő lehetősége

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
    Értékesítés, Kereskedelem
    Értékesítési munkatárs
    Területi képviselő
    Teljes munkaidő
    Részmunkaidő 6 óra
    Részmunkaidő 4 óra
    Vállalkozói, szerződéses

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
    1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
    Magyar, angol és/vagy német és/vagy környező országok nyelvei

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
folyamatos: iroda@helpynet.com